Cicho i spokojnie, ale blisko centrum

"Stella Park" powstaje blisko centrum Stargardu, przy ul. Zwycięzców i Racławickiej. Daje to mieszkańcom osiedla doskonały dostęp do punktów handlowych, usługowych, marketów. Jednocześnie jest to cicha i spokojna okolica. Osiedle składać się będzie z trzy- i czterokondygnacyjnych budynków, a niska zabudowa nadaje inwestycji kameralny charakter. Projekt architektoniczny wykonały pracownie Arplan i AR+.

Wizualizacje

Etapy inwestycji

Inwestycja została podzielona na etapy.

I etap

W pierwszym etapie zostanie wybudowanych 95 mieszkań, w 11 układach, o powierzchni od 27 do 92 m kw. Mieszkańcy każdego z nich będą mogli korzystać z ogródków (na parterze), balkonów lub tarasów. Termin oddania mieszkań do użytku planowany jest na koniec 2016 roku.

II etap

Budowa drugiego etapu rozpoczęła się na początku lipca 2016 roku, a jej zakończenie planowane jest na IV kwartał 2017 roku. Etap ten będzie się składał z budowy trzech budynków dwupiętrowych. Dodatkowo jeden z budynków zostanie podpiwniczony i na tej kondygnacji znajdą się komórki lokatorskie (piwnice). Oferowane mieszkania będą miały także nowe rozkłady o powierzchniach od 27 do 89 m kw.

III etap

Budowa trzeciego etapu rozpoczęła się w październiku 2016 roku, a jej zakończenie planowane jest na I kwartał 2018 roku. Etap ten będzie się składał z budowy dwóch budynków dwupiętrowych. . Oferowane mieszkania będą miały rozkłady podobne do mieszkań oferowanych w etapie drugim.

IV etap

Czwarty etap inwestycji rozpoczął się w kwietniu 2017 roku, a jego zakończenie planowane jest na IV kwartał 2018 roku. Etap ten będzie się składał z budowy dwóch budynków. Przy czym jeden z budynków zostanie podpiwniczony i na tej kondygnacji znajdą się komórki lokatorskie (piwnice). Oferowane mieszkania będą miały rozkłady od 25 do 64 m kw.

Standard wykończenia, sposób i opis zagospodarowania nieruchomości wspólnej

Zespół budynków 3 i 4-kondygnacyjnych, krytych dachem płaskim, realizowanych w technologii tradycyjnej murowanej zlokalizowanych przy ulicy Zwycięzców w Stargardzie.

 1. Budynki posadowione na żelbetowych ławach na podkładzie z chudego betonu. Ściany fundamentowe wykonane w technologii bloczków betonowych gr. 24cm.
 2. Ściany nośne wewnętrzne w kondygnacjach naziemnych wykonane w technologii bloczków silikatowych typu SILKA gr. 18 i 24cm.
 3. Wewnętrzne ściany wydzielające mieszkania pomiędzy sobą oraz od komunikacji ogólnej z bloczków typu SILKA E24 gr. 24cm na zaprawie cienkowarstwowej.
 4. Ściany zewnętrzne wykonane w technologii dwuwarstwowej: ściany nośne z bloczków typu SILKA gr. 18cm oraz izolacja termiczna z elewacyjnych płyt styropianowych gr. 15 cm z wykończeniem cienkowarstwowym tynkiem zewnętrznym lub płytką klinkierową – wg rysunków elewacji.
 5. Ściany działowe wykonane z betonu komórkowego o gr 8 cm.
 6. Konstrukcja stropów wszystkich kondygnacji wykonane w technologii płyty żelbetowej o grubości 18 cm wylewanej na mokro na placu budowy.
 7. Stropodach wykonany w technologii płyty żelbetowej o grubości 16 cm wylewanej na placu budowy oraz warstwy izolacyjnej termicznej i przeciwwilgociowej z papą wierzchniego krycia.
 8. Wykończenie zewnętrzne Rynny i rury spustowe PCV lub stalowe powlekane.
  Okna PCV
  Parapety zewnętrzne – stalowe
  Cokół wokół budynku – tynk mozaikowy
  Opaska wokół budynku – żwirowa
  Balustrady balkonów – stalowe
  Drzwi wejściowe do budynku – aluminium.
 9. Wykończenie wewnętrzne
  Klatka schodowa – posadzka gresowa, ściany i sufity malowane
  Parapety wewnętrzne
  Instalacje – elektryczna z osprzętem, wodna ciepła i zimna - przyłącza, kanalizacyjna – pion i trójnik (bez podejść kanalizacyjnych do przyborów) , RTV, telefoniczna, domofonowa, centralnego ogrzewania, grzejniki stalowe panelowe. Centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa zasilana z lokalnego węzła cieplnego PEC. Liczniki ciepła, ciepłej i zimnej wody użytkowej zlokalizowane w szachtach na komunikacji ogólnodostępnej.
  Drzwi wejściowe do mieszkań – minimum klasy B.
 10. Zagospodarowanie terenu: Ciągi piesze i drogi wewnętrzne wykonane z polbruku. Oświetlenie zewnętrzne ciągów komunikacyjnych. Zieleń niska (trawa, krzewy) oraz zieleń wysoka (drzewa). Plac zabaw na terenie osiedla. Wykonanie drogi dojazdowej do nieruchomości wspólnej.
 11. Standard i sposób wykończenia lokalu mieszkalnego
  Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim wyposażony w:
  Okna PCV
  Parapety zewnętrzne – stalowe
  Balustrady balkonów – stalowe
  Maszynowe tynki wewnętrzne gipsowe na mokro

  Podłoża pod posadzki – betonowe
  Parapety wewnętrzne
  Instalacje – elektryczna z osprzętem, wodna ciepła i zimna - przyłącza, kanalizacyjna – pion i trójnik (bez podejść kanalizacyjnych pod przybory), RTV, telefoniczna, domofonowa, centralnego ogrzewania, grzejniki stalowe panelowe
  Drzwi wejściowe do mieszkań.

Panorama

Wirtualna panorama
Zobacz inwestycję z lotu ptaka

Wykonanie: Listopad 2015r.